X
  • Arama Yap
ParadoX

Hakkında

Ana Sayfa / Hakkında / Hakkında
 

MARKAMIZLA FARKLIYIZ

Hikayemiz; ''sektördeki  deneyimlerimizi konfor alanımıza nasıl yansıtırız?'' sorusuyla  başlamış oldu. Geleceğin mobilyalarının artık farklılaşması gerektiğini düşünenlerdeniz.  Geleceğin tasarım ve konfor anlayışını şekillendirmek başlıca hedefimiz oldu. Farklı bakış açılarını dinledik, sorguladık, önemsedik ve bunları harmanladık. Tüm bu fikirleri somutlaştırmak, paylaşmak istedik. Ve böylece PELORA doğdu.

 
 
 
 

PELORA TOPLULUĞUMUZLA İLGİLENİYORUZ

Yeni fikirleri çok önemsiyoruz. Yaptığımız işin merkezinde farklı bakış açıları var. Yenilikçi ve heyecanlı bir topluluk oluşturduğumuz için çok gururluyuz. Bizimle bu yolu yürüyen, bizleri takip eden, ürünlerimizi paylaşan ve bizlere yeni fikirler sunan PELORA topluluğunu görmek bizi onurlandırıyor.

 
 

YENİ MODELLER

Yeni tasarım çalışmalarımıza kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırma çabasındayız. PELORA vizyoner bir bakışla sektöre farklı pencereden bakma gayreti içerisinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. PELORA topluluğunun, zaman içerisinde ürün çeşitliğinden mennunniyet duyacağına inanıyoruz.
 
 
 
 


PAYLAŞMAYI SEVİYORUZ

Gün geçtikçe büyüyen bir aile olarak en büyük hedefimiz, yeni tasarımlarımızı sizlere sunmaktır. PELORA topluluğu olarak sizlerin de fikirlerini önemsiyor ve bunu yaptığımız işin kalbi olarak görüyoruz. Yeni tasarım fikirlerini bizimle paylaşmak ister misiniz ?.......