X
  • Arama Yap
ParadoX

Yardım

Ana Sayfa / Yardım
 

Güvenli Ödeme

Alanında kendini kanıtlamış, güvenli ödeme sistemi PAYTR ile kredi kartınızla alışveriş yapabilir, taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı banka hesap numaramıza göndermeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sipariş üzerine özel olarak üretildiği için, Kapıda Ödeme seçeneğimiz yoktur.

Teslimat & Kargo

Yaptığınız alışverişlerde kargo bedeli PELORA tarafından karşılanmaktadır. Ek bir ücret ödenmeyecektir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra  en geç 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

Seçtiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Aras Kargo tarafından pelora.com.tr garantisi ile özel ambalajında size teslim edilecektir.

İade ve Değişim

Ürünü iade etmek isterseniz, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünün hasarsız olması önemlidir. 

Ürünümüzü beğenmemeniz durumunda, Üye sayfanızdaki Siparişlerim listesinin yanında bulunan iade butonunu kullanarak iade isteğinizi nedeni ile belirtiniz. Ürünün aldığınız ambalaj ile bize hasarsız olarak ulaşması gerekmektedir. Ürün bize ulaştığında ürünün hasarsız olduğu kontrol edildikten sonra ödemeniz yapılacaktır. (Kargo ücreti alıcıya aittir)

Ürün değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Değişim, satın alınan ürünün fiyatının denginde başka bir ürün ile yapılabilir. Değişim yapılacak ürünün daha yüksek fiyatlı olması durumunda fiyat farkı alıcıya yansıtılacaktır. (İade edilen ürünün kargo bedeli alıcıya aittir, yeni ürünün kargo bedeli ise PELORA tarafından karşılanacaktır)